Atrakcje turystyczne Zaplanuj wycieczkę Wydarzenia Oferta turystyczna Kontakt
Zobacz, zaplanuj, zadzwoń, zamów przewodnika lub zleć przygotowanie i obsługę wycieczki po Mazurach! Telefon 511 596 717, e-mail: pomazurach@pomazurach.pl

Aktualna pogoda:
Wszelkie prawa zastrzeżone
Przewodnik po Mazurach

Nazywam się Andrzej Masłoń, jestem współautorem portalu internetowego poMazurach. Wspólnie z synem, redagujemy ten portal w celu propagowania walorów turystycznych Warmii i Mazur.

Turystyka i krajoznawstwo jest moją życiową pasją. Od 1985 roku jestem przewodnikiem turystycznym po Warmii i Mazurach (choć moje strony rodzinne to Sudety). Od 2009 roku jestem instruktorem przewodnictwa. To czego dowiedziałem się i wiem o tej pięknej krainie nie chcę zachować tylko dla siebie ale pragnę dzielić się z innymi, adeptami sztuki przewodnickiej i turystami odwiedzającymi nasz region.

Stąd też pomysł na portal poMazurach, w którym poza informacjami o regionie, ciekawych miejscach i obiektach, proponuję konkretne usługi turystyczne.

Z racji dobrej znajomości terenu, doświadczenia i znajomości oczekiwań ze strony turystów oferuję gotowość przygotowywania programów wycieczek po regionie, opracowania tras wraz z ich opisem oraz kalkulacją finansową. W tym również oferuję organizację logistycznego zabezpieczenie pobytu turystów w postaci rezerwacji miejsc noclegowych i wyżywienia. Każdy program poddaję konsultacji ze zleceniodawcą i chętnie współpracuję w celu wypracowania najlepszego wariantu programu. Każde przygotowane przedsięwzięcie zabezpieczam pod względem przewodnickim osobiście lub też poprzez innego przewodnika – dobrego fachowca w tej dziedzinie.

Mam doświadczenie we współpracy z różnymi grupami wycieczkowymi, zarówno z osobami dorosłymi jak i z młodzieżą, z grupami zorganizowanymi czy też z niewielkimi grupkami zainteresowanymi ściśle określonym tematem lub obiektami. Obsługuję turystów uprawiających różne formy turystyki, wycieczki autokarowe wędrówki piesze czy też inne. Szczególnym moim zainteresowaniem jest Kanał Mazurski, cmentarze wojenne położone na terenie Warmii i Mazur czy też inne ciekawe i tajemnicze miejsca. Lubię realizować zlecenia niestandardowe i oprowadzać turystów tam gdzie nie wszyscy docierają.

W moim zestawie propozycji jest również oferta dla turystów chcących poznawać walory turystyczne i krajoznawcze motocyklami. Chętnie przyjmę zlecenie kompleksowego przygotowania pobytu grup motocyklowych i oprowadzenia po terenie, bez względu na rodzaj motorów (dostosuję się do każdego rodzaju).

Warmia i Mazury to kraina piękna i ciekawa, która wielu turystów może zaskoczyć swym krajobrazem, historią i osobliwościami. Gwarancją przeżycia niezapomnianych chwil spędzonych w tej krainie jest skorzystanie z profesjonalnej obsługi, którą Państwu oferuję.